Florbal Traverza
Členská sekce
Floorball Group
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Členská sekce
Floorball Group
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Historie klubu
Místa
Ke stažení
Kontakty
Archiv článků
Brigáda & Kariéra
Muži A
Týmy
Traverza - muži B
Traverza - muži C
Traverza - junioři
Traverza Chodov - dorostenci
Traverza Mukařov - starší žáci
Traverza Chodov - starší žáci
Traverza Mukařov - mladší žáci
Traverza Chodov - mladší žáci
FG - elévové
FG - přípravka
Nábor
Fanzóna
Vše o zápase
Zápasové bulletiny
Partneři
Projekty
Czech Floorball Champ
Letní příměstský kemp 2024
Jarní příměstský kemp 2024
Skills days 2023
Spolupráce
Střední škola ART-ECON
Klub
Informace o klubu
Historie klubu
Místa
Ke stažení
Kontakty
Archiv článků
Brigáda & Kariéra
Muži A
Týmy
Traverza - muži B
Traverza - muži C
Traverza - junioři
Traverza Chodov - dorostenci
Traverza Mukařov - starší žáci
Traverza Chodov - starší žáci
Traverza Mukařov - mladší žáci
Traverza Chodov - mladší žáci
FG - elévové
FG - přípravka
Nábor
Fanzóna
Vše o zápase
Zápasové bulletiny
Partneři
Projekty
Czech Floorball Champ
Letní příměstský kemp 2024
Jarní příměstský kemp 2024
Skills days 2023
Spolupráce
Střední škola ART-ECON
Členská sekce
Floorball Group
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Historie klubu
Místa
Ke stažení
Kontakty
Archiv článků
Brigáda & Kariéra
Muži A
Týmy
Traverza - muži B
Traverza - muži C
Traverza - junioři
Traverza Chodov - dorostenci
Traverza Mukařov - starší žáci
Traverza Chodov - starší žáci
Traverza Mukařov - mladší žáci
Traverza Chodov - mladší žáci
FG - elévové
FG - přípravka
Nábor
Fanzóna
Vše o zápase
Zápasové bulletiny
Partneři
Projekty
Czech Floorball Champ
Letní příměstský kemp 2024
Jarní příměstský kemp 2024
Skills days 2023
Spolupráce
Střední škola ART-ECON
Členská sekce
Floorball Group
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Dorostenci
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Dorostenci
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Soutěž
Všechny soutěže
3. liga dorostenců - skupina 3
2. liga dorostenců - skupina 3
Družstvo
Všechna družstva
Dorostenci
Dorostenci
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
sobota
23. 9.
Floorball Club FALCON
FAT PIPE Traverza
so 23. 9. 2023 10:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
so 23. 9. 2023 10:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
sobota
23. 9.
FAT PIPE Traverza
T.B.C. Králův Dvůr
so 23. 9. 2023 13:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
so 23. 9. 2023 13:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
neděle
24. 9.
FAT PIPE Traverza Chodov
Kanonýři Kladno černí
ne 24. 9. 2023 9:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
ne 24. 9. 2023 9:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
neděle
24. 9.
FAT PIPE Traverza Chodov
Floorball Club FALCON blue
ne 24. 9. 2023 11:20
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
ne 24. 9. 2023 11:20
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
neděle
24. 9.
SummerCamps Tatran Střešovice C
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 24. 9. 2023 12:30
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
ne 24. 9. 2023 12:30
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
neděle
24. 9.
Kanonýři Kladno černí
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 24. 9. 2023 16:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
ne 24. 9. 2023 16:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
říjen 2023
sobota
7. 10.
Viking TJ Kobylisy B
FAT PIPE Traverza Chodov
so 7. 10. 2023 9:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
so 7. 10. 2023 9:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
sobota
7. 10.
Kralupy Wolves ASPV
FAT PIPE Traverza Chodov
so 7. 10. 2023 10:10
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
so 7. 10. 2023 10:10
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
sobota
7. 10.
FAT PIPE Traverza
FBK Fat Pipe Vosy Praha
so 7. 10. 2023 10:30
@
Jedenáctka VS
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
so 7. 10. 2023 10:30
@
Jedenáctka VS
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
sobota
7. 10.
FAT PIPE Traverza Chodov
SummerCamps Tatran Střešovice C
so 7. 10. 2023 13:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
so 7. 10. 2023 13:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
sobota
7. 10.
FAT PIPE Traverza Chodov
FBC Rakovník
so 7. 10. 2023 13:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
so 7. 10. 2023 13:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
sobota
7. 10.
FbŠ Bohemians B
FAT PIPE Traverza
so 7. 10. 2023 16:30
@
Jedenáctka VS
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
so 7. 10. 2023 16:30
@
Jedenáctka VS
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
sobota
28. 10.
Kralupy Wolves ASPV
FAT PIPE Traverza Chodov
so 28. 10. 2023
@
SH BIOS Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
so 28. 10. 2023
@
SH BIOS Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
sobota
28. 10.
FAT PIPE Traverza Chodov
Horní Počernice Orka B
so 28. 10. 2023
@
SH BIOS Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
so 28. 10. 2023
@
SH BIOS Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
sobota
28. 10.
FAT PIPE Traverza Chodov
Viking TJ Kobylisy B
so 28. 10. 2023 8:00
@
SH BIOS Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
so 28. 10. 2023 8:00
@
SH BIOS Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
sobota
28. 10.
Horní Počernice Orka B
FAT PIPE Traverza Chodov
so 28. 10. 2023 12:40
@
SH BIOS Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
so 28. 10. 2023 12:40
@
SH BIOS Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
neděle
29. 10.
Prague Tigers
FAT PIPE Traverza
ne 29. 10. 2023 9:00
@
Exe Sport Arena
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
ne 29. 10. 2023 9:00
@
Exe Sport Arena
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
neděle
29. 10.
FAT PIPE Traverza
ACEMA Sparta Praha YELLOW
ne 29. 10. 2023 13:30
@
Exe Sport Arena
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
ne 29. 10. 2023 13:30
@
Exe Sport Arena
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
listopad 2023
sobota
11. 11.
FAT PIPE Traverza
FBC Kutná Hora
so 11. 11. 2023 9:00
@
SH Čakovice
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
so 11. 11. 2023 9:00
@
SH Čakovice
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
sobota
11. 11.
Kralupy Wolves
FAT PIPE Traverza
so 11. 11. 2023 12:00
@
SH Čakovice
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
so 11. 11. 2023 12:00
@
SH Čakovice
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
neděle
12. 11.
FAT PIPE Traverza Chodov
ACEMA Sparta Praha BLUE
ne 12. 11. 2023 8:00
@
SH Jižní Město
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
ne 12. 11. 2023 8:00
@
SH Jižní Město
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
neděle
12. 11.
FAT PIPE Traverza Chodov
Kanonýři Kladno černí
ne 12. 11. 2023 10:10
@
SH Jižní Město
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
ne 12. 11. 2023 10:10
@
SH Jižní Město
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
neděle
12. 11.
FBC Rakovník
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 12. 11. 2023 10:20
@
SH Jižní Město
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
ne 12. 11. 2023 10:20
@
SH Jižní Město
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
neděle
12. 11.
FAT PIPE Traverza Chodov
ACEMA Sparta Praha BLUE
ne 12. 11. 2023 16:00
@
SH Jižní Město
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
ne 12. 11. 2023 16:00
@
SH Jižní Město
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
neděle
26. 11.
SummerCamps Tatran Střešovice C
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 26. 11. 2023
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
ne 26. 11. 2023
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
neděle
26. 11.
Viking TJ Kobylisy B
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 26. 11. 2023
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
ne 26. 11. 2023
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
neděle
26. 11.
Předvýběr.CZ Florbal MB B
FAT PIPE Traverza
ne 26. 11. 2023 10:30
@
Sport Eden Beroun
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
ne 26. 11. 2023 10:30
@
Sport Eden Beroun
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
neděle
26. 11.
FAT PIPE Traverza
SK Florbal Benešov
ne 26. 11. 2023 13:30
@
Sport Eden Beroun
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
ne 26. 11. 2023 13:30
@
Sport Eden Beroun
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
neděle
26. 11.
Floorball Club FALCON blue
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 26. 11. 2023 14:50
@
SH Neratovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
ne 26. 11. 2023 14:50
@
SH Neratovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
neděle
26. 11.
FAT PIPE Traverza Chodov
Kanonýři Kladno černí
ne 26. 11. 2023 18:20
@
SH Neratovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
ne 26. 11. 2023 18:20
@
SH Neratovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
prosinec 2023
sobota
9. 12.
SummerCamps Tatran Střešovice C
FAT PIPE Traverza Chodov
so 9. 12. 2023 13:40
@
SH V Aleji Lysá n/L
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
so 9. 12. 2023 13:40
@
SH V Aleji Lysá n/L
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
sobota
9. 12.
FAT PIPE Traverza Chodov
Kralupy Wolves ASPV
so 9. 12. 2023 18:20
@
SH V Aleji Lysá n/L
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
so 9. 12. 2023 18:20
@
SH V Aleji Lysá n/L
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
neděle
10. 12.
FAT PIPE Traverza
SPORT EDEN BEROUN
ne 10. 12. 2023 8:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
ne 10. 12. 2023 8:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
neděle
10. 12.
Penco Tatran Střešovice B
FAT PIPE Traverza
ne 10. 12. 2023 11:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
ne 10. 12. 2023 11:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
leden 2024
neděle
7. 1.
Horní Počernice Orka B
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 7. 1. 2024
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
ne 7. 1. 2024
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
neděle
7. 1.
FAT PIPE Traverza Chodov
FBC Rakovník
ne 7. 1. 2024
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
ne 7. 1. 2024
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
neděle
7. 1.
FAT PIPE Traverza Chodov
Horní Počernice Orka B
ne 7. 1. 2024 8:00
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
ne 7. 1. 2024 8:00
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
neděle
7. 1.
Viking TJ Kobylisy B
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 7. 1. 2024 11:30
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
ne 7. 1. 2024 11:30
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
neděle
7. 1.
FAT PIPE Traverza
Předvýběr.CZ Florbal MB B
ne 7. 1. 2024 12:00
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 14. kolo
ne 7. 1. 2024 12:00
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 14. kolo
úterý
16. 1.
ACEMA Sparta Praha YELLOW
FAT PIPE Traverza
út 16. 1. 2024 17:40
@
SH ZŠ Kunratice
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 14. kolo
út 16. 1. 2024 17:40
@
SH ZŠ Kunratice
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 14. kolo
sobota
20. 1.
Kralupy Wolves ASPV
FAT PIPE Traverza Chodov
so 20. 1. 2024
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
so 20. 1. 2024
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
sobota
20. 1.
FAT PIPE Traverza Chodov
ACEMA Sparta Praha BLUE
so 20. 1. 2024
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
so 20. 1. 2024
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
sobota
20. 1.
ACEMA Sparta Praha BLUE
FAT PIPE Traverza Chodov
so 20. 1. 2024 9:10
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
so 20. 1. 2024 9:10
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
sobota
20. 1.
FAT PIPE Traverza Chodov
FBC Rakovník
so 20. 1. 2024 11:30
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
so 20. 1. 2024 11:30
@
Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
neděle
21. 1.
FBC Kutná Hora
FAT PIPE Traverza
ne 21. 1. 2024 10:30
@
SH TJ Kobylisy
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 16. kolo
ne 21. 1. 2024 10:30
@
SH TJ Kobylisy
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 16. kolo
neděle
21. 1.
FAT PIPE Traverza
Floorball Club FALCON
ne 21. 1. 2024 13:30
@
SH TJ Kobylisy
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 16. kolo
ne 21. 1. 2024 13:30
@
SH TJ Kobylisy
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 16. kolo
únor 2024
sobota
10. 2.
SummerCamps Tatran Střešovice C
FAT PIPE Traverza Chodov
so 10. 2. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
so 10. 2. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
sobota
10. 2.
FAT PIPE Traverza Chodov
Kanonýři Kladno černí
so 10. 2. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
so 10. 2. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
sobota
10. 2.
Kanonýři Kladno černí
FAT PIPE Traverza Chodov
so 10. 2. 2024 13:40
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
so 10. 2. 2024 13:40
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
sobota
10. 2.
FAT PIPE Traverza Chodov
Floorball Club FALCON blue
so 10. 2. 2024 17:10
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
so 10. 2. 2024 17:10
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
neděle
11. 2.
FAT PIPE Traverza
FbŠ Bohemians B
ne 11. 2. 2024 10:30
@
Jedenáctka VS
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 18. kolo
ne 11. 2. 2024 10:30
@
Jedenáctka VS
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 18. kolo
neděle
11. 2.
SK Florbal Benešov
FAT PIPE Traverza
ne 11. 2. 2024 16:30
@
Jedenáctka VS
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 18. kolo
ne 11. 2. 2024 16:30
@
Jedenáctka VS
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 18. kolo
sobota
24. 2.
SPORT EDEN BEROUN
FAT PIPE Traverza
so 24. 2. 2024 9:00
@
SH Chýně
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 19. kolo
so 24. 2. 2024 9:00
@
SH Chýně
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 19. kolo
sobota
24. 2.
FAT PIPE Traverza
Penco Tatran Střešovice B
so 24. 2. 2024 13:30
@
SH Chýně
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 19. kolo
so 24. 2. 2024 13:30
@
SH Chýně
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 19. kolo
neděle
25. 2.
Kralupy Wolves ASPV
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 25. 2. 2024
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
ne 25. 2. 2024
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
neděle
25. 2.
FAT PIPE Traverza Chodov
SummerCamps Tatran Střešovice C
ne 25. 2. 2024
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
ne 25. 2. 2024
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
neděle
25. 2.
Viking TJ Kobylisy B
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 25. 2. 2024
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
ne 25. 2. 2024
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
neděle
25. 2.
Kralupy Wolves ASPV
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 25. 2. 2024 14:50
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
ne 25. 2. 2024 14:50
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
neděle
25. 2.
FAT PIPE Traverza Chodov
SummerCamps Tatran Střešovice C
ne 25. 2. 2024 18:20
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
ne 25. 2. 2024 18:20
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
březen 2024
sobota
9. 3.
FAT PIPE Traverza
Prague Tigers
so 9. 3. 2024 12:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 21. kolo
so 9. 3. 2024 12:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 21. kolo
sobota
9. 3.
FBK Fat Pipe Vosy Praha
FAT PIPE Traverza
so 9. 3. 2024 15:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 21. kolo
so 9. 3. 2024 15:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 21. kolo
sobota
23. 3.
Horní Počernice Orka B
FAT PIPE Traverza Chodov
so 23. 3. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
so 23. 3. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
sobota
23. 3.
FAT PIPE Traverza Chodov
Viking TJ Kobylisy B
so 23. 3. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
so 23. 3. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
sobota
23. 3.
Kralupy Wolves ASPV
FAT PIPE Traverza Chodov
so 23. 3. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
so 23. 3. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
sobota
23. 3.
FAT PIPE Traverza Chodov
Horní Počernice Orka B
so 23. 3. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
so 23. 3. 2024
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
sobota
23. 3.
Kralupy Wolves
FAT PIPE Traverza
so 23. 3. 2024 13:30
@
SH Králův Dvůr
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 23. kolo
so 23. 3. 2024 13:30
@
SH Králův Dvůr
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 23. kolo
sobota
23. 3.
Horní Počernice Orka B
FAT PIPE Traverza Chodov
so 23. 3. 2024 13:40
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
so 23. 3. 2024 13:40
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
sobota
23. 3.
FAT PIPE Traverza
T.B.C. Králův Dvůr
so 23. 3. 2024 16:30
@
SH Králův Dvůr
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 23. kolo
so 23. 3. 2024 16:30
@
SH Králův Dvůr
,
2. liga dorostenců - skupina 3, 23. kolo
sobota
23. 3.
FAT PIPE Traverza Chodov
Viking TJ Kobylisy B
so 23. 3. 2024 17:10
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
so 23. 3. 2024 17:10
@
SH TJ Kobylisy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
duben 2024
neděle
7. 4.
FBC Rakovník
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 7. 4. 2024
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
ne 7. 4. 2024
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
neděle
7. 4.
FAT PIPE Traverza Chodov
ACEMA Sparta Praha BLUE
ne 7. 4. 2024
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
ne 7. 4. 2024
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
neděle
7. 4.
FAT PIPE Traverza Chodov
ACEMA Sparta Praha BLUE
ne 7. 4. 2024
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
ne 7. 4. 2024
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
neděle
7. 4.
FBC Rakovník
FAT PIPE Traverza Chodov
ne 7. 4. 2024 13:10
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
ne 7. 4. 2024 13:10
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
neděle
7. 4.
FAT PIPE Traverza Chodov
ACEMA Sparta Praha BLUE
ne 7. 4. 2024 16:40
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
ne 7. 4. 2024 16:40
@
Jedenáctka VS
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo