Související zápasy

Florbal Traverza

Povstaň Traverzo! Bitva o naději a přežití je zde!

Traverze nevyšel první semifinálový vikend dle představ a z Plzně si přivezla ztrátu 0:2 na zápasy. Teď je na čase zabrat a zabojovat o nejen setrvání v play off, ale také o naději na čtvrtý titul v historii.

Začátek semifinále si Traverza určitě představovala jinak. Hned v prvních vteřinách nastřelila Plzeň tyč a rozjela svůj kolotoč. A i když se Traverze podařilo vstřelit první gól, po celý zbytek zápasu tahala za kratší konec. Výsledek 3:5 a ztráta prvního zápasu.

"První zápas nám vůbec nevyšel. Nestíhali jsme, hráli jsme naivně a můžeme být rádi, že zápas dopadl jen s dvoubrankovou ztrátou," kroutil hlavou po závěrečném hvizdu trenér Řehulka.

V druhém zápase to byla už jiná Traverza. Aktivita, střely, šance. Zaslouženě se také podařilo mukařovským zápas necelé dvě minuty před koncem otočit vývoj zápasu, sousled chyb v posledních vteřinách ale znamenaly porážku v prodloužení.

0:2. Tuto situaci Traverza ale moc dobře zná. Byla v ní hned třikrát a dvakrát se dokázala do série vrátit a vyrovnat. Jedinkrát, kdy se to nepovedlo, bylo vloni se suverénem soutěže, pražským Butchisem.

O další návrat se pokusí na netradičním místě. Ve Sportovní hale na Jižním městě, kde jsou fanoušci zvyklí fandit florbalovému Chodovu. V sobotu můžete přijít Traverzu podpořit od 15 hodin, případně v neděli o dvě hodiny dříve.