23_20230626_142704.jpg

Díky všem! Sezona 2022/23 uzavřena

V úterý 20. června proběhlo příjemné setkání u příležitosti ukončení sezony klubů Floorball Group. Více než 300 členů Chodova, Startu a Traverzy se sešlo v areálu sportovní haly Jižní Město, kde si užili neformální akci, kterou jsme zakončili ročník 2022/23.

U venkovního občerstvení ve stánku se účastníci potkávali s VIP obsluhou, o níž se starali hráči elitního týmu Chodova, uvnitř si řada hráčů i všech ostatních zahrála florbal. Přibližně v 18:30 v hlavní části programu jsme ocenili nejúspěšnější týmy sezóny a vyhlásili vítěze klubových anket o nejužitečnější hráčky a hráče jednotlivých kategorií všech týmů FG.

Z rukou Ondřeje Neumana, sportovního manažera, dále prezidenta Chodova Michala Bauera a také VIP hosta a zástupce našeho partnera, ředitele značky Peugeot pro ČR, Marca Venturiniho převzali ocenění 4 medailové týmy z celostátních soutěží. Těmi byly mistrovské týmy Chodova v kategoriích juniorek, dorostenců a dorostenek a bronzový tým chodovských lvic v Extralize žen.

Poté již došlo k předání ocenění nejužitečnějších hráčů a hráček jednotlivých kategorií všech tří klubů FG. Šéftrenéři Lukáš Netrefa a Veronika Sováková, spolu se zástupcem ředitele partnerské školy ArtEcon Davidem Kloučkem, postupně předali diplomy 33 hráčkám a hráčům jednotlivých týmů Floorball Group. Celkově dorazilo v rámci hlasování přes 400 hlasů, což je historický rekord FG!

Došlo také k dodatečné gratulaci prezidentovi Chodova, Michalu Bauerovi, který před nedávnem oslavil životní jubileum. Speciální poděkování mířilo k místostarostce Prahy 11 Zuzaně Böhmové, která má ve své gesci také sport na Praze 11 a byla přítomna mnoha letošních úspěchů našich klubů.

Krátký souhrn celého podvečera najdete v Reels na Instagramu ZDE a kompletní fotogalerii z akce najdete ZDE na Flickru

Seznam oceněných MVP jednotlivých kategorií:

Traverza
přípravka - Jan Hrdnina
elévové - Filip Šauer
mladší žáci - Man Albert František
starší žáci - Petr Šuráň
dorostenci - Ondřej Janeček
junioři - Tomáš Hácha
muži - Vojtěch Bagin

Všem moc děkujeme za účast i za celou skvělou sezonu 22/23, přejeme krásné léto a těšíme se na další společné zážitky, úspěchy a hodně radosti při akcích a spolupráci v sezoně 23/24.

za kompletní vedení a realizační týmy našich klubů,

Ondřej Neuman, sportovní manažer